Meble na wymiar Wałbrzych

0
36

Jak wybrać meble na zamówienie?

Kuchnia lub szafka wykonana specjalnie dla Twojego mieszkania i dostosowana do Twoich potrzeb zawsze wygląda ładniej i lepiej niż gotowy model. Ale niestety nierzadko zdarza się, że zamawiamy coś i jesteśmy rozczarowani lub nie zamawiamy wcale.

Meble na wymiar Wałbrzych

Na co należy zwrócić uwagę decydując się na zakup mebli na wymiar, aby nie pocieszać się butelką wina lub walerianą? A co zrobić, gdy termin umowy kupna-sprzedaży zostanie naruszony? Kilka przydatnych wskazówek:

1. Recenzje. Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze producenta mebli, są opinie w Internecie. Nie bądź leniwy, aby szukać tego, co piszą użytkownicy. Obecność negatywnych opinii – to nie jest problem, nie zawsze można być bez winy, ale jeśli negatywne znacznie więcej pozytywnych, to warto rozważyć inne opcje.

2. Estymator. Wybierz firmę, zadzwoń do inspektora. Zwróć uwagę na punktualność i zaangażowanie tej postaci. On jest jak wieszak dla teatru, od niego wszystko się zaczyna. Jeśli obiecuje, że oddzwoni, przyjedzie, wyśle model, ale się nie pojawia i łamie ustalenia, to czego oczekiwać od pozostałych przedstawicieli sprzedawcy? Przy okazji, dobrze jest, jeśli kosztorysant przychodzi z profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, a nie tylko z taśmą mierniczą.